מבנה הקבוצה

אחים סקאל ולים
חברת "אחים סקאל", אשר הוקמה בשנת 1979, הינה חברת האם של הקבוצה. בשנת 2002 רכשה חברת "אחים סקאל" את חברת "לים”, מחברת "צים". כיום, מוכרת החברה המשותפת מגוון מוצרי צריכה פטורים ממסים לקהיליית הדיפלומטים, לשגרירויות, לכוח הרב-לאומי המוצב בארץ, למוסדות דת ולארגוני סעד בינלאומיים. כמו כן, מוכרת החברה מוצרי דיוטי-פרי לאוניות נוסעים, לאוניות מסע ולחברות התעופה הישראליות. החברה מפעילה את חנויות הדיוטי-פרי בנמל התעופה "עובדה” ובנמלי הים באשדוד ובחיפה.

 
חברת סקאל ספורט
"סקאל ספורט" החלה לפעול בשנת 1990, כיבואנית רשמית ובלעדית של מגוון מותגי אופנה אירופאים ואמריקנים בתחומי ההלבשה וההנעלה. "סקאל ספורט" מנהלת את המותגים: Ralph Lauren  , Polo Jeans, Kenneth Cole, bebe, Timberland, GUESS FOOTWEAR, DKNY ורשתות ה-multi-brand סקאל ספורט ו- אמפוריום.
חנויות סקאל ספורט כוללות כ- 50 חנויות multi-brand של אמפוריום וסקאל ספורט (כולל חנויות FOOTWEAR, KIDS ו-OUTLET). בנוסף, מפעילה החברה כ- 30 חנויות דגל של המותגים.
 
חברת SBN
חברה זו מנהלת את המותג האמריקני NAUTICA. חברת SBN הינה בבעלות משותפת שווה של "קבוצת סקאל" וחברת "בריל". למותג "נאוטיקה" 20 חנויות דגל והוא נמכר גם בכ- 100 נקודות מכירה בסיטונאות.
 
חברת סקאל דיוטי פרי
"סקאל דיוטי פרי" הוקמה בשנת 1997, כחברה המפעילה חנויות פטורות ממכס בנתב“ג.  בין היתר סקאל דיוטי פרי הינה היבואנית הבלעדית של חברת מאטל העולמית ובנוסף מפעילה את חנות הדיוטי פרי בנמל אשדוד.
 
חטיבת “סקאל טויס”
יבואנית רשמית ומפיצה בלעדית בישראל של מותגי חברת הצעצועים הגדולה בעולם MATTEL: פישר פרייס, ברבי, הוט ווילס, מאנסטר היי ואחרים.
 
 
 סקאל אינטרנשיונל
"סקאל אינטרנשיונל", חברת בת של סקאל ספורט, עוסקת במתן זיכיונות על מותגים המיוצגים ע"י סקאל ספורט בישראל.
 
סקאל INFLIGHT
חברה הפועלת מסינגפור כבר למעלה מ- 20 שנה. החברה מתמחה באספקת מוצרי דיוטי פרי לחברות תעופה ומייצרת צעצועים, הניתנים כמתנה במטוס.
 

 

2012 © כל הזכויות שמורות לקבוצת סקאל