תקנון מבצע

מבצע 70% הנחה על קולקציית החורף של המותגים נאוטיקה ופולו ראלף לורן בחנויות אמפוריום. בכפוף לתקנון.

נאוטיקה - מבצע 70% הנחה על קולקציית החורף של המותג בחנויות אמפוריום. בכפוף לתקנון – עד חורף 2015, כולל. לא תקף על קולקציית חורף 16.  עד גמר המלאי או ה – 28.02.2017 – המוקדם מביניהם. המלאי עשוי להשתנות מחנות לחנות. על קולקציית הנשים 60% הנחה עבור עונות קודמות. לא כולל כפל מבצעים והטבות. החברה רשאית לשנות את תנאי המבצע בכל עת. ט.ל.ח.ט.ל.ח.

 

בחנויות אמפוריום המשתתפות במבצע:

הרודס אילת, אייסמול אילת, גרנד קניון חיפה, חוצות המפרץ חיפה, ביג פאשן נצרת, קניון חוצות כרמיאל, מיי בייבי ירכא, חוצות שפיים, גרנד קניון פתח תקווה, סטאר סנטר אשדוד, גרנד קניון באר שבע, ישפרו פלאנט באר שבע. 

 


 

מבצע 70% הנחה על קולקציית החורף של המותג פולו ראלף לורן בחנויות אמפוריום.
פולו ראלף לורן - בכפוף לתקנון. עד חורף 2015, כולל. לא תקף על קולקציית חורף 16. 
עד גמר המלאי או ה – 28.02.2017 – המוקדם מביניהם. המלאי עשוי להשתנות מחנות לחנות. לא כולל כפל מבצעים והטבות. על הפריטים המשתתפים במבצע. דגמים הנמכרים ב - 50%: מכופתרות ג'ינס, לבנות, כחולות ושחורות, מכנסי צ'ינו קלאסיים ומעילי גשם. החברה רשאית לשנות את תנאי המבצע בכל עת. ט.ל.ח.

קולקציית נשים בסניפים: ביג פאשן נצרת, גרנד קניון עופר חיפה, ארנה הרצליה, הקניון הגדול עופר פתח תקווה, הרודס אילת

 

מבצע 70% הנחה על קולקציית החורף של נעלי רנגלר בחנויות אמפוריום. 
על הפריטים המשתתפים, לא תקף על קולקציית חורף 16. 
עד גמר המלאי או ה – 28.02.2017 – המוקדם מביניהם. המלאי עשוי להשתנות מחנות לחנות. לא כולל כפל מבצעים והטבות. החברה רשאית לשנות את תנאי המבצע בכל עת. ט.ל.ח. 

מבצע 1+1 על ביגוד חורף 16 בחנויות אמפוריום. 
על הפריטים המשתתפים, ביגוד חורף 16. לא כולל הנעלה. הנחה על הזול מביניהם. 
עד גמר המלאי או ה – 28.02.2017 – המוקדם מביניהם. המלאי עשוי להשתנות מחנות לחנות. לא כולל כפל מבצעים והטבות. החברה רשאית לשנות את תנאי המבצע בכל עת. באילת ביגוד המותג נפפירי בחנות טיילת הרודס. ט.ל.ח. 

 

 

2012 © כל הזכויות שמורות לקבוצת סקאל