דבר הבעלים

 

 

סולי סקאל
יו"ר הקבוצה
 

מאיר סקאל
משנה ליו"ר ומנכ"ל
אחים סקאל ולים
 

 

את "קבוצת סקאל" הקמנו, אחי ואני, כחברה משפחתית ואנו מייחסים את הצלחתה לשילוב המוצלח בין ערכי המשפחה לערכי הניהול אותם השרשנו בחברה.

מתוך תפישה זו של שילוב ערכי משפחה עם ניהול מקצועי וחם אנו רואים בעובדים, בספקים, בלקוחות ובכל אלו שעימם אנו בקשרים עסקיים כחלק מהמשפחה ושותפים מלאים לעשייה ולפעילות העסקית.

כחברה וכמשפחה "קבוצת סקאל" הכירה בחשיבות ההקפדה הן על איכות המותגים הבינלאומיים אותם אנו בוחרים לייבא והן על מתן שירות לקוחות מעולה, אדיב, מחויך ומקצועי.  כך למעשה אנו הופכים את לקוחותינו לשגרירים ואת חווית הקניות לייחודית ונעימה במיוחד.

הודות לקשר הישיר שלנו עם היצרנים המקוריים ביכולתנו למכור ללקוח הסופי ללא תיווך. תודות לכך, לקוחותינו נהנים מתמורה הוגנת ומחסכון, ביחס למתחרים.

"קבוצת סקאל" הינה חברה דינאמית ויצירתית המקפידה תמיד להיות בחוד החנית של עולם הקמעונאות והשיווק על מנת להיות ערוכים בכל עת למתן מענה הולם ומיידי לכל שינוי בהרגלי הצריכה, הטעם והדרישה של לקוחותינו.

סקאל כחברה וכמשפחה מחויבת לקדם ערכים של נתינה ותרומה לקהילה ולסביבה. קבוצת סקאל תורמת לקהילה במגוון רחב של פעילויות ויוזמות ייחודיות. תרומתה לקהילה מדי שנה, נאמדת בכ- 2 מיליון ₪. בין פעילויותינו ניתן לציין: תרומת מוצרי חשמל, לבוש והנעלה לנזקקים, פעילויות תרומה ממוקדות בסניפים על ידי מכירת מוצרים ללא רווח, בשיתוף עם עמותות כמו "גדולים מהחיים" והקמתה של עמותת "לב אוהב" הפועלת למען נזקקים.

כחלק מפעילותה העולמית של חברת Timberland לשמירה על איכות הסביבה, תרמה "קבוצת סקאל" מאות עצים לשיקום יערות הצפון.
 

סולי ומאיר סקאל 

2012 © כל הזכויות שמורות לקבוצת סקאל