4 טיפים לשמירה על איסור קניות מוצלח

איסור קניות אינו קל בין אם אתה מנסה איסור לבוש, איסור איפור או משהו אחר. הם אולי מתחילים כך, אבל אחרי כמה ימים או שבוע, אתה עלול להתחיל להרגיש את ההשפעות של אי הוצאות ולהתפתות. הנה כמה טיפים כדי לעמוד בקצב המטרות שלך ולעשות את מה שהתכוונת לעשות.

 

  1. שקול לכבות את המדיה החברתית

למדיה החברתית יש כמה יתרונות, אבל סביר יותר שזה יזיק מאשר יעזור לך במהלך איסור קניות. אתרים כמו YouTube, Instagram ו-TikTok צפויים להציג לאנשים את האופנות העדכניות ביותר או לקנות ציוד טכנולוגי חדש.

 

לראות דברים מהסוג הזה יכול להיות פיתוי ענק ולתת לך מקרה רע של FOMO. מדיה חברתית בהחלט יכולה לגרום נזק לכספי שלך!

 

במקום להקיף את עצמך בסביבה קבועה של יותר, שקול להתנתק מהרשתות החברתיות במהלך איסור הקניות שלך.

 

הסר אפליקציות מהטלפון שלך, התנתק מפייסבוק ועשה כמיטב יכולתך להימנע ממדיה מסוג זה לזמן מה. אם אתה מתפתה לשמור על קשר עם חברים או בני משפחה באמצעות מדיה חברתית, שיחת טלפון או ביקור מיושן הם אפילו טובים יותר.

 

מעניין: קניות באלי אקספרס בזול עם קופונים.

 

  1. ערכו רשימה כשאתם קונים מצרכים

ברור שאי אפשר להפסיק את הקניות לחלוטין אלא אם זמן האיסור שלך קצר יחסית. אתה עדיין צריך דברים חיוניים כמו אוכל. לפני היציאה מהבית, שקול להכין רשימה. לפני שאתה קונה, דע מה אתה צריך לקנות וממה להימנע.

 

אם אתה רואה משהו בזמן הקניות שאתה חושב שאתה לא יכול לחיות בלעדיו, הסתכל ברשימה שלך. ברשימה שלך, כלול את כל מה שחשוב. אבל תשאלו אם אתם באמת צריכים את זה לפני שמוסיפים אותו, וזכרו להיכנס לחנות, למחוק דברים מהרשימה ולצאת אחרי שרכשתם רק את הפריטים האלה.

 

  1. הזכירו לעצמכם שקניות אינן הכרחיות

מצרכים ומזון הם צרכים. דלק לרכב שלך, תשלום שכר דירה וחשבון הטלפון שלך הם הכרחיים. צעיף חדש, אמנות קיר או משקפי שמש חדשים לגמרי הם…טוב, לא. קניות קמעונאיות אינן הכרח.

 

זה חיוני לומר לעצמך שכבר יש לך את הדברים הבסיסיים שאתה צריך כדי לחיות. יש לך אוכל וביגוד; יש לך איפה לגור. אלה דברים שאתה צריך. אבל לבדוק מבצעים וקניות בחנויות כלבו זה פשוט כיף.

 

אתה לא צריך את זה כדי לשרוד, ואתה תהיה בסדר בלעדיו לזמן מה. אם אתה מתקשה להגדיר צרכים ורצונות, המאמר שלנו יכול להיות מועיל.

 

  1. התמקדו בתוצאה

התמקדות במטרה שלך, במה שאתה מקווה להשיג, חיונית להשלמת איסור קניות. ללא תוכנית ברורה, רובנו היינו נסדקים תחת לחץ תוך מספר ימים.

 

ודא שהמטרה שלך ברורה ועבוד לקראתה בכל יום. התקן הרגלים חדשים כדי להחליף קניות, וזכור מדוע רצית לעשות זאת מלכתחילה. סביר להניח שתצליח ותצליח מאוד אם תתמקד בתוצאה, לא בתהליך היומיומי.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://promocode1.com/.