5 צעדים לבדיקת הגדרות שלך מפני נזק לאחר סערה

יכולים להתרחש מגוון סוגי סופות שונות. ייתכן שתראה סופות רעמים, שקעים טרופיים, סופות קרח, או אפילו סופות טורנדו בהתאם לתקופת השנה. ובעוד שגדר עשויה היטב יכולה לעמוד לרוב בעוצמות טובות למדי, אתה רוצה לבדוק את הגדרות שלך על נזק לאחר כל אירוע מזג אוויר חזק במיוחד במקרה שהיא זקוקה לתיקונים.

 

להלן כמה מהדרכים לבדוק את הגדר שלך על נזק לאחר סערה.

 

  1. בדוק אם יש שקיעה או נטייה

אחד הסימנים הבטוחים שהגדר שלך זקוקה לתיקון הוא נפילה, נטייה או חלק של הגדר. אם זה רק קצת מחוץ לקילטר, ייתכן שאתה מתמודד עם פוסט אחד או שניים שהפכו פחות יציבים. לחלופין, אולי פיסת פסולת גדולה נפלה על הגדר והפילה אותה או הצמידה מוט גדר.

 

כך או כך, בדרך כלל קל לזהות גדר נטויה. וחברת הגדר שלך יכולה לעזור לך לתקן את הנזק ולהחליף את כל החלקים או העמודים השבורים.

 

  1. בדוק אם יש מוטות רופפים ושחיקה

אם עמדת גדר תשתחרר עם הזמן בגלל שחיקה הדרגתית הקשורה למים ותופעות סערה דומות, יתכן שלא תהיה לך גדר נוטה מייד, אך הבעיה עלולה להתפתח מאוחר יותר. אז אחרי סערה, לכו על הגדר שלכם ובדקו כל עמדה כדי לוודא שהיא לא רופפת. פוסט שמתנדנד יכול לאיית צרות.

 

ניתן גם לבדוק אם ישנם אזורים שנשחקו בסמוך לגדר. אם יש לך נקודה בה מים מתנקזים מעבר לעמוד גדר ויוצרים תעלה במהלך כל סערה, שחיקה זו עלולה לגרום לחוסר יציבות לאורך זמן. תרצה למצוא אזורים כאלה וליצור מסלולי ניקוז חלופיים כדי שהמים לא יפגעו בגדר שלך עוד יותר.

 

  1. בדוק אם קיים נזק לצבע

פסולת מנושבת ברוח, קרח וברד והתקפות מזג אוויר דומות עלולות לפגוע בצבע או בשכבת האיטום על הגדר שלך. בזמן שאתה הולך לאורך הגדר שלך, שים לב לכל שריטות, שריטות ואפילו חסר צבע או חומר איטום, במיוחד באזורים חשופים יותר של הגדר.

 

אם יש לכם גדר עץ, או חומר גידור אחר שזקוק לציפוי שלה כדי להגן עליה מפני האלמנטים, נזק לצבע הוא קריטי במיוחד לתיקון מיד. אבל גם אם זה רק עניין של אסתטיקה, אתה רוצה לגעת בצבע שלך או לעשות מחדש אם הוא מגורר או מתקלף.

 

  1. בדוק אם יש סדקים או פיצול

גדר עץ יכולה להיסדק ולהתפזר אם היא זוכה לפגיעה קשה. גדר פלסטיק כמו לוח גדר ויניל יכולה להיסדק גם תחת התקפה מאומצת מפסולת גדולה. סדק או חור קטן עשויים להיות טלאים, אך עם אזורים פגומים גדולים יותר, יתכן שתצטרך להחליף קטע גדר. אז בדוק את הגדר שלך לגבי פגיעות, פיצולים ונזקי פגיעה דומים.

 

  1. בדוק אם יש נזקי רטיבות

גדרות מסוימות פגיעות יותר לנזקי לחות מאחרות. אם הגדר שלך עשויה מעץ, מרוכבים על בסיס עץ, או מסוג מתכת שמחלידה, עליך לבדוק אם יש נזקי מים לאחר סערה.

 

עם גדרות מתכת, יהיה עליכם לבדוק אם יש קורוזיה וחלודה. בעזרת חומרים מרוכבים על בסיס עץ או עץ, בדקו אם יש נפיחות, כתמי מים ואזורים רטובים, במיוחד ליד הקרקע שבהם מים גבוהים עלולים להשרות את לוחות הגדר.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר https://www.gotlieb.co.il/