9 עובדות על השתלות שיער בטורקיה

9 עובדות על השתלות שיער בטורקיה

מאמר זה מדבר על תשע עובדות מעניינות שכדאי להכיר על השתלות שיער בטורקיה. אז אם אתם חווים אובדן או דילול שיער, ומתעניינים באפשרויות השונות, כדאי שתגיעו מוכנים לטיפול.

1. טיפול חסכוני – עלות השתלות שיער בטורקיה היא סבירה

עלויות השתלות שיער בטורקיה נמוכות בהרבה מהמחירים המוצעים בארץ. בהתאם לצרכים הפרטניים שלכם, המרפאה שתבחרו מציעה טיפול נוח להליך זה, עם מיטב הציוד והמכשירים.

2. בחירה שהפופולריות שלה הולכת וגדלה

נתוני האגודה הבינלאומית לכירורגיה של שיקום שיער קובעת שכ-1,055,480 מטופלים כירורגיים ולא כירורגיים טופלו במצבי נשירת שיער בשנת 2014. 

הנתונים הסטטיסטיים של האגודה מראים כי גודל השוק עבור שיקום שיער כירורגי בינלאומי גדל בקביעות, והשוק עומד על שווי של 2.5 מיליארד דולר ברחבי העולם.

3. השתלות שיער בטורקיה מציעות תוצאות קבועות

הליכי השתלות שיער בטורקיה הם הליכים כירורגיים שמובילים לתוצאות קבועות. לכן אם תחליטו לעבור את הטיפול, חשוב לוודא שאם מבצעים תחילה מחקר מקיף על התחום, ובוחרים את המרפאה המתאימה להליך זה.

4. מנוחה לאחר ההליך היא חיונית

למרות שאין הנחיות למנוחה של חודשים לאחר ההליך, פעולות השתלות שיער כרוכות במספר ימים של התאוששות לאחר הטיפול. 

למטופלים יהיו צלקות קטנות במיוחד אשר יהיה צורך לטפל בהן, לכן עליכם לתכנן את השהות שלכם בטורקיה בהתאם.

5. טיפולי השתלות שיער בטורקיה נמשכים זמן רב

חשוב להיות מוכנים לבחון את סבלנותכם במפגשים ארוכים שיכולים להימשך שעות, אז אל תניחו שמדובר בתהליך מהיר.

בהתאם לסוג שיטת השתלת השיער שהמומחים בוחרים ליישם במקרה שלכם, כמעט כל טיפולי השתלות שיער בטורקיה הם הליכים שדורשים זמן רב.

6. אין כאב, והנוחות מוגברת

למרבה המזל, רוב הליכי השתלות שיער מבוצעים בהרדמה מקומית, ומאפשרים לכם להרגיש בנוח במיוחד, אתם יכולים אפילו לקרוא, לצפות בטלוויזיה, להאזין למוסיקה, לשוחח עם הצוות או לנמנם במהלך הטיפול.

7. לפעמים השתלות שיער בטורקיה מורכות ממספר הליכים

מומחי השתלות שיער בטורקיה מקיימים התייעצות ראשונית עם המטופלים כדי לקבוע את סוג ההליך המתאים ביותר עבורם, על סמך סוג השיער ורמת ההתקרחות שיש להם. 

אם לאדם, למשל, אין מספיק שיער על מנת להתאים לשיטת השתלת שיער רגילה, המנתח ישלב שטות שונות של השתלות שיער כדי להשיג תוצאות מוצלחות.

8. התוצאות נראות טבעיות

כדי להגיע לתוצאה של מראה טבעי, מנתח השתלות שיער בטורקיה מקדיש תשומת לב לגורמים כמו עיצוב קו שיער קדמי, צפיפות השיער, כיוון ההשתלה, שימוש ביחידות הנכונות של הזקיקים בכל אזור טיפול, ובחירה בשיטת הטיפול המתאימה ביותר לצרכי המטופל והעדפותיו. ניתן להשיג תוצאות מעולות בשיטות השתלת שיער FUT וגם בשיטת FUE.

9. הליכים מסוימים של השתלות שיער בטורקיה אינם מותירים צלקות גלויות

כלומר, שיטת FUE, כשהיא מבוצעת כראוי, אינה משאירה צלקות גלויות על עור המטופל.

כתיבת תגובה