באיזו תדירות כדאי לכבס סוגים שונים של בגדים?

התדירות שתכבס את הבגדים שלך תלויה בכמה גורמים. אתה תמיד רוצה להיראות ולהריח במיטבך. הבגדים שלך אחראים חלקית לכך. טיפול נכון בבגדים שלך יעזור לך להרגיש בטוח ולהיראות מדהים! המדריך הבא יעזור לך בכל הקשור לשמירה על הבגדים שלך מסודרים ובעלי ריח רענן. כביסה יכולה להיות מטלה משעממת, אבל היא יכולה להיות מתגמלת מאוד אם תעשה אותה כמו שצריך. הנה כמה טיפים לכביסה באיזו תדירות כדאי לכבס את הבגדים שלך.

באיזו תדירות כדאי לכבס את התחתונים והגרביים?

התחתונים והגרביים שלך נחשפים כל הזמן לחיידקים גורמי ריח. אם אתה רוצה להיראות ולהריח במיטבך, יש לכבס את הגרביים והתחתונים שלך בכל פעם שאתה לובש אותם. למרות שאולי אין להם ריח, החיידקים יכולים להמשיך לגדול גם כאשר אתה לא לובש אותם. זה עלול להוביל לחוויה מאוד לא נעימה אם תלבש אותם יותר מיום אחד.

באיזו תדירות כדאי לכבס את הג'ינסים, הסוודרים, בגדי האימון וביגוד יומיומי אחר?

תלוי מה אתה עושה כשאתה לובש את הבגדים היומיומיים שלך, ייתכן שלא תצטרך לכבס אותם כל יום. את בגדי האימון שלך, למשל, יש כנראה ללבוש ולכבס מיד, במיוחד אם אתה עושה אירובי ומזיע מאוד. ייתכן שיהיה אפשר ללבוש את הג'ינס והסוודרים שלך בערך חמש פעמים לפני שתצטרך לכבס אותם. עם זאת, שטפו את הסוודרים לאחר שלבשתם פעם או פעמיים אם אינכם לובשים אותם עם גופיה. אתה אמור להיות מסוגל ללבוש את הפיג'מה שלך לפחות שניים או שלושה לילות לפני הכביסה.

באיזו תדירות כדאי לשטוף מצעים ומגבות?

גם את הסדינים והמגבות שלך יש לכבס לעתים קרובות, ויש להשתמש במגבות רק פעמיים או שלוש בין כביסה. הסדינים שלך הם בחירה אישית. רוב המכבסות ממליצות פעם בשבוע, אבל אם יש לך אלרגיות, אולי כדאי לשטוף אותן פעמיים בשבוע כדי להפחית את החשיפה שלך לאבק למינימום. יבש אותם בחוץ בכל עת אפשרי, אפילו בחורף, עבור הריח הרענן והתחושה הטהורה והנקייה.

טיפים לטיפול

יש הרבה טיפים מועילים לכביסה שאתה יכול להפיק מהם תועלת. הטוב ביותר כולל טיפול בכתמים ברגע שהם מתרחשים. לדפוק אותם לפני שתהיה להם הזדמנות להתקבע, הבגדים שלך ייראו חדשים יותר. זכור שאינך חייב לכבס פריטי לבוש בכל פעם שאתה לובש אותם. יש לכבס פריטים מסוימים, כמו תחתונים וגרביים, לאחר כל שימוש מטעמי היגיינה. מלבד זאת, אתה יכול לחסוך מעט זמן וכסף פשוט על ידי לבישת פריט פעמיים. אם תבחרו לייבש את הפריטים שלכם על מתקן לייבוש כביסה זה יחסוך כסף, פשוט פרשו או נערו אותם מעט כשהם מתייבשים כדי למנוע מהם להתקשות.

 

לדעת באיזו תדירות אתה צריך לכבס את פריטי הלבוש שלך יכול לחסוך לך כסף על הוצאות כביסה כמו גם על חשבונות החשמל ומים שלך. קח קצת זמן לחקור את הבדים שלך כדי לחשוף עוד עצות כביסה טובות. תופתעו מכמה קל לשמור על חלק מחפצי הכביסה שלכם נקיים.