איך לגרום למטבח קטן להיראות טוב עם ארונות שחורים

ארונות שחורים במטבח קטן? אמנם נכון שצבעים כהים יכולים לגרום לחלל להיראות קטן יותר, אבל זה לא תמיד המקרה. זה באמת תלוי כמה אור בחדר. בעלי בתים רבים נמשכים לארונות כהים – כולל שחור. כאשר הם משולבים בצורה מהורהרת, ארונות שחורים יכולים לגרום לעיצוב המטבח שלכם להרגיש אלגנטי ומתוחכם, גם אם החלל קטן.

 

רעיונות לשימוש בארונות שחורים במטבח קטן

אם אתה מחפש רעיונות לשימוש בשחור בעיצוב המטבח שלך, עיין בעצות אלה לשימוש בטוב טעם בשחור, או כל ארון כהה, בחללי מטבח קטנים יותר – מבלי לגרום להם להרגיש צפופים מדי או צפופים.

 

איי מטבח שחור

איי הם אחד האלמנטים העיצוביים הרב-תכליתיים ביותר במטבח מכיוון שהם מוסיפים שטח משטח נוסף להכנת אוכל או ישיבה – שני יתרונות גדולים כאשר החדר מוגבל. המטבח שלמטה מדגים כיצד שחור יכול לעזור לאי שלכם להשתלב בסביבתו, במיוחד עם ריצוף כהה יותר. זה עוזר להעביר את המיקוד החזותי למעלה ולחלקים אחרים של החדר. כמו כן, שימו לב לשימוש בתוספות זכוכית לדלתות הארונות בקצה האי. זו דרך נהדרת ליצור אשליה של יותר מקום.

 

תוספות דלתות ארונות זכוכית

בזמן שאנחנו בנושא זכוכית, ארונות זכוכית מאפשרים לכם לראות את כל החלק האחורי של קופסת הארון. זה עוזר להוסיף מרחב חזותי לארונות המטבח שלך. אם אתה לא חובב זכוכית שקופה, שקול טקסטורות שונות, כולל זכוכית חלבית או חרוטה, שמציעות יותר פרטיות תוך שמירה על מראה ותחושה קלים יותר.

השתמש בצבעים מנוגדים

יחד עם ארונות מטבח שחורים, משטחי עבודה בהירים יותר מחזירים אור ויוצרים ניגודיות בעיצוב שלך. כדי להגביר את האפקט הזה, שקול אריחי זכוכית כדי לעזור למטבח שלך להיראות גדול עוד יותר. הזוהר הטבוע בזכוכית משלים כמעט כל חומר משטח ויכול להשלים את המעבר בין הארונות הכהים שלך למשטחים הבהירים יותר.

 

עיצוב עם מדפים פתוחים

אפשרות נוספת לבעלי בתים שבוחרים ארונות שחורים, או ארונות בגימור כהה יותר, היא שילוב מדפים פתוחים. יש בעלי בתים שנטשו לחלוטין ארונות מסורתיים למדפים פתוחים מכיוון שהם יכולים להיות קלים יותר לניקוי ותחזוקה. אבל, אפילו משולב במשורה, כפי שמוצג במטבח למטה, מדפים פתוחים יוצרים עומק ועניין.

 

אם אתם שוקלים לשפץ מטבח, יועצי המטבח שלנו יכולים לעזור לכם בתכנון המטבח של חלומותיכם. קבעו כאן את יעוץ העיצוב הביתי שלכם בחינם כדי להתחיל היום!