קאיה גרבר ממשיכה באהבתה לבלייזרים של אופנת הרטרו

דוגמניות העל המובילות עוסקות בהטלת חותמתן כבנות דור ה-Z על פריטי מלתחה של אופנת הרטרו. קחו למשל את בלה חדיד, שמסתובבת עם תיק כתף בהשראת שנות ה-90 (היא אפילו נשאה אחד שיקי של The Row רק בשבוע שעבר). עוד דוגמה למגמה הזו היא קאיה גרבר, שלאורך חודש האופנה, כוכבת המסלול הפעילה הזו הוסיפה ספינרים עכשוויים יותר על בלייזרים שלרוב היו מזוהים עם שנות ה-80' בגלל כריות הכתפיים החדות והמידות הגדולות שלהם. היום היא יצאה לפריז והיתה שוב לבושה בסגנון הזה. תקראו לזה אנסמבל בהשראת "ילדות עובדות" – התייחסות קולנועית הולמת, בהתחשב בכך שגרבר נראתה רצה מהופעה אחת לשניה, הן ברגל והן באמצעות קלנועית חשמלית.

 

הבלייזר האחרון של גרבר היה בסגנון משובץ בהשראת בגדי גברים מאת Sacai. היה לו גם התאמה מעניינת עם מכנס שחור דק וחלק. לרגליה, נעלי אולסטאר עם שרוכים, כדי להבטיח שהיא תוכל לדלג ממקום אחד למשנהו בקלות. בינתיים, תיק העור האלגנטי של אלכסנדר מקווין, היה מוכן לאחסן את כל מה שחיוני לה בשבוע האופנה שלה.

 

באשר לשילובים אופנתיים נוספים מהחודש הזה, גרבר לבשה גם בלייזר מפוספס, עם חולצת וג'ינס פשוט ויפה. ברור שהיא מאוד אוהבת סטיילינג של בלייזר עם ג'ינס: היא גם נראתה יוצאת עם בלייזר אפור, ג'ינס וסנדלים. נראה שהיא מפתחת במהירות את החתימה האופנתית שלה.

כתיבת תגובה