תוספות שיער שזורות ידנית

שיטה זו משתמשת ברצועות דקות שזורות ביד של שיער איכותי שמשתלבות כדי להתאים לצבע ולמרקם השיער שלכם. זה חשוב מאוד להשגת תוצאה משולבת וטבעית לחלוטין. הרצועות מחוברות בעזרת טבעות שטוחות קטנות המחוברות לשיערכם. לאחר מכן, תופרים את הרצועות למעלה כך שהמתקן מוסתר ומבטיח גם תוצאה בלתי ניתנת לגילוי.

 

תוספות שיער שזורות ביד אינן מזיקות, תלוי במצב השיער ותחזוקת השיער שלכם. אנו נפקח על מצב השיער של כל לקוח ונתאים את השיטה שבה נעשה שימוש כך שלקוחותינו לא ייפגעו. רוב האנשים מוצאים ששיטה זו נוחה ללבישה ולא "הדוקה" בהשוואה לתוספות המסורתיות.

 

אנו מתמקדים גם באיכות הגבוהה ביותר – מספקים את השיער, השזירה והגזירה כך שללקוחות יש רק דבר אחד לבצע. זה גם מבטיח שהלקוחות שלנו לא יצטרכו להתמודד עם הסוגיות הרבות שיכולות להתרחש עם תוספות שיער באיכות ירודה שנרכשו באופן מקוון או מחנות לציוד יופי. התוספות יחזיקו מעמד כל עוד הלקוחות עוקבים אחר הוראות הטיפול שניתנות כאשר השיער מחובר פנימה. אנו יכולים גם לעשות צבע ו/או הדגשה בתיאום התחזוקה שלכם, מה שהופך את זה לנוח עבורכם, הלקוחות.

 

תוספות שיער שזורות ידנית הן מתוספות השיער המותאמות אישית ברמה הגבוהה. השיער של התוספות מיובא ישירות כדי להבטיח את האיכות הטובה ביותר. תוכלו להתייעץ עם לאזר לוי תוספות שיער.

כתיבת תגובה