בחירה נבונה של גקוזי לחצר

בחירה נבונה של ג'קוזי לחצר

אוקיי, אז ביצעתם מהלך חכם מאוד והשקעתם בג'קוזי. זהו הפריט הכי מהנה שיש לכם בבית, ואם אתם מתכננים להתקין אותו בחצר, יש לכם אפשרות לקחת פסק זמן יומי, וליהנות מפינוק כמו בבית מלון, רק בלי לצאת מהבית. כלומר, אתם יוצאים מהבית, אבל לא מגיעים רחוק יותר מהחצר.

אתם יכולים להתקין ג'קוזי לחצר בפינה צדדית בחצר שלכם או בפינה נסתרת בחלק האחורי של הבית, על מנת ליהנות משהות בג'קוזי הרחק מהעיניים החטטניות של השכנים. כשתחליטו על המיקום המדויק, בבית או בחצר, שבו תבחרו להתקין את הג'קוזי, תוכלו לבחור את הדגם המתאים לכם.

עם ג'קוזי לחצר, גם גודל קטן עובד נפלא

כדאי שתזכרו גם שאפילו אם תבחרו דגם קטן של ג'קוזי לחצר, הוא עדיין יוכל להכיל בנוחות בין שניים לארבעה אנשים. מתחילים לדמיין את הספא הביתי שלכם? הוא הולך להיות הרבה יותר מהנה מכפי שאתם יכולים לדמיין.

כשזה מגיע לשאלה של תקציב, השמים הם הגבול, שכן ניתן למצוא ג'קוזי לחצר או ג'קוזי למרפסת ואפילו לגג, ברמות שונות של מחירים. הכול תלוי באביזרים הנלווים שאתם מבקשים לחבר לג'קוזי הביתי שלכם. אתם יכולים, למשל, לבחור דגם שמגיע עם טלוויזיה מובנית ומערכת סאונד היקפית. כן. טלוויזיה ומערכת סאונד. קראתם נכון.

בחרתם ג'קוזי למרפסת? על כמה תוספות חשבתם?

עם ג'קוזי למרפסת, למשל, אתם יכולים ליהנות מתוכנית הטלוויזיה האהובה עליכם, או אפילו לעבוד על הלפטופ שלכם, ולהרגיש כאילו אתם בחופשה. אז כשאתם שוקלים את התקציב לקניית ג'קוזי לגג או ג'קוזי לחצר, שימו לב לתוספות שאתם בוחרים, כי כל תוספת משפיעה על המחיר.

אז כשאתם בוחרים את הג'קוזי הטוב ביותר לצרכים שלכם, הדבר הראשון שכדאי שתיקחו בחשבון הוא המקום בו אתם הולכים להתקין אותו. ג'קוזי לחצר תמיד ייראה הרבה יותר גדול מכפי שהוא באמת, כי ג'קוזי חיצוני תמיד משתלב עם המרחב, בהשוואה לג'קוזי שמותקן במרפסת או ג'קוזי לגג, שם החלל עשוי להיות קטן יותר.

בואו נדבר רגע על ג'קוזי לגג

כדי להתקין ג'קוזי לגג, אתם צריכים שטח ישר מתאים שעליו אפשר להניח את הג'קוזי, מכיוון שהוא שוקל כמה טונות כאשר הוא מלא במים, כך שחשוב לוודא שהמשטח יציב מאוד ולא ישתנה עם המשקל הנוסף של המים.

השיקול הבא שכדאי לחשוב עליו הוא כמה אנשים אתם מתכוונים לארח בג'קוזי הביתי שלכם. עם ג'קוזי למרפסת אתם יכולים לארח בין שניים לארבעה אנשים, אבל ג'קוזי חיצוני שמותקן על הגג או בחצר, יכול להכיל בנוחות אפילו עשרה אנשים, מה שהולך להיות חוויה נהדרת אם אתם מארחים בקביעות. רק זכרו שככל שהג'קוזי גדול יותר, כך יעלה יותר לחמם אותו.

עכשיו אתם יכולים לקבל החלטה סופית: איזה דגם תקנו?

אתם יכולים לבחור ג'קוזי למרפסת בדגם קטן שיהיה זול יותר בהשוואה לקניית ג'קוזי לגג או ג'קוזי חיצוני. מה שלא תעשו, אל תחפשו דגם שנראה כמו גיגית קטנה שהיא קצת יותר משוכללת מגיגית הכביסה שלכם.

רוב האנשים בוחרים בדגמים בינוניים של ג'קוזי חיצוני או פנימי, שיכולים להכיל בנוחות בין ארבעה לשישה אנשים. שיקולי התחזוקה אינם צריכים להשפיע על ההחלטה, מכיוון שכל הדגמים קלים לתחזוקה, וחלקם זמינים אפילו עם רכיבים שמנקים את עצמם, כך שזוהי בחירה אידיאלית לאנשים עם אורח חיים עסוק.

 

כתיבת תגובה