שחקן מיינקראפט הפסיד משחק בן חמש שנים

אדם ששיחק במשחק רצוף של מיינקראפט במשך חמש שנים אומר שהוא הרוס מכך ש"בסוף נהרג".

 

פיל ווטסון, בן 31 מניוקאסל, בריטניה, שיחק במצב הארדקור, הקשה ביותר, מה שאומר שאי אפשר להחזיר את דמותו לחיים.

 

לאחר שהלך 6,316 ק"מ, טס 7,798 ק"מ וקפץ 732,389 פעמים, הוא נעשה קצת יהיר, והגיע למצב שהוא נבהל מתינוק של זומבים ונאכל על ידי עכביש.

 

לדבריו, משחק אחד בן חמש שנים הוא שיא. "זה מעולם לא היה אצלי בקטע של להיות הכי טוב או לשחק לזמן הכי ארוך. פשוט אהבתי לשחק בדמות הזו והצלחתי לשרוד", אמר לחדשות ה-BBC.

 

"התחלתי לומר שאני ניצול מצב ההארדקור הארוך בעולם כי לא יכולתי למצוא מישהו אחר שעשה זאת. לא מצאנו מישהו שהחזיק מעמד יותר מחודשיים."

 

ווטסון משחק במיינקראפט בממוצע כעשרים שעות בשבוע.

 

למי שמכיר את מיינקראפט, לבטח יוכל להבין את התיאור הבא: דמותו של ווטסון הותקפה על ידי תינוק של זומבים לבוש שריון מכושף. הוא ברח ממנו ונורה בגבו על ידי שלד נסתר, שהכניס אותו לעכביש.

 

"יכולתי לשרוד את כל זה אם הייתי אוכל מוקדם יותר תפוח זהב שנותן בריאות", אמר. "כנראה שנגמר לי המזל. היו כל כך הרבה דברים שיכולתי לעשות, הרגשתי טיפש שנפלתי על טעות כל כך קלה."

 

לווטסון יש יותר מ-3,500 עוקבים ביוטיוב וכמעט 2,000 עוקבים בפלטפורמת הסטרימינג של המשחק טוויץ', שם הוא ידוע בשם פילזה. כך פגש גם את ארוסתו, קריסטין רוזלס.

 

והוא כבר חושב לחזור למיינקראפט. "כשזה קרה בפעם הראשונה הייתי כל כך מדוכדך וחשבתי שאני בכלל לא רוצה לשמוע על מיינקראפט כרגע. לא רציתי לראות שוב זומבי," אמר. "אבל אני מתחיל לקבל את הדחף הזה ליצור משהו חדש ולצאת למסע נוסף."

כתיבת תגובה