טיפים לתחזוקת גידור ויניל: הארכת חיי הגדר שלך

גדר ויניל פופולרית בשל עמידותה וצרכי ​​התחזוקה הנמוכים שלה. במשך רוב חיי השירות שלה, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להתפעל מהאסתטיקה שלה ולהפיק תועלת מהערך שהיא מוסיפה לבית שלך. עם זאת, זה לא אומר שאתה צריך להתעלם מהלכלוך והפסולת שבסופו של דבר ימצאו את דרכם להשחית את המראה של גדר הוויניל שלך לאורך זמן. החדשות הטובות הן תחזוקה עבור סוגים אלה של גדרות היא משב רוח. למעשה, אתה צריך להשקיע רק כמה שעות בשנה כדי לנקות אותו.

 

סיבה לניקוי גדר ויניל

אצות הן הסיבה הנפוצה ביותר לכך שתצטרך לנקות את הגדר מדי פעם. אחרת, זה יהרוס את הגדר היפה שלך על ידי מתן צבע צהבהב או ירקרק. אצות גדלות בשל השילוב של לחות ואור שמש, ובגלל שהיא חיה על סוכר וחומרי מזון אחרים המגיעים מצמחים ליד החצר שלך, אצות יכולות להפוך את הגדר לבית שלה. מה שכן טוב עם ויניל הוא שהוא עמיד לאצות, כלומר האצות יהיו רק על פני השטח, מה שמקל על הניקוי.

 

שלבים בניקוי גדר ויניל

מכונת כביסה חשמלית היא הדרך הטובה ביותר ללכת. עם זאת, לא בכל בית יש ציוד מסוג זה, ולכן האלטרנטיבה היא להשתמש בצינור גינה, מברשת עם זיפים נוקשים ותערובת של מים, חומר ניקוי כביסה, חומר ניקוי ביתי ואקונומיקה נוזלית. לחלופין, אתה יכול פשוט לקנות פתרון ניקוי ויניל בשוק.

 

לאחר שהכל מוכן, שפכו את תמיסת הניקוי לתוך דלי והרטיבו חלק אחד של גדר מחוז אורנג' עם צינור הגינה. השרו את המברשת בתמיסת הניקוי ושפשפו את הכתמים שתוכלו לראות באותו חלק רטוב. לאחר מכן, הסר את הסבון ואת השאריות עם צינור הגינה. עשה זאת לשאר הסעיפים עד שתהיה מרוצה מהמראה הרענן של הגדר שלך.

 

כמו כן, אם אתה מכסח את הדשא בקביעות, ייתכן שתרצה לשטוף את הגדר לאחר כל פגישה כדי למזער את צמיחת האצות.

 

גדר ויניל משפרת את הנראות של הבית שלך, אבל רק אם היא נקייה ומתוחזקת היטב. זה לא ייקח הרבה מזמנך, אז אל תיקח את התחזוקה כמובן מאליו כדי שהגדר שלך תישאר נאה ובמצב טוב.

 

גם גדרות מאלומיניום חזקות ויחזיקו לאורך זמן עם תחזוקה מינימלית.