מדוע אתם צריכים סוכך או גגון לגינה שלכם?

הביטו בחוץ. האם אתם רואים שמש או גשם? תהא תשובתכם אשר תהא, סוכך גן או גגון לבית ימנע ממזג האוויר לקלקל לכם את הקיץ או את החורף.

 

גגונים וסוככים לקיץ ולחורף

גגונים וסוככי גן אינם יעילים רק בחודשי הקיץ, אבל נתחיל מהמובן מאליו. 

 

מה יכול להיות מהנה יותר מאשר לבלות בשעות אחה"צ או הערב בחברת המשפחה והחברים? אל תתנו למזג האוויר להכתיב את הדרך שבה אתם בוחרים מבלים. התקינו סוכך זרועות כדי לספק לעצמכם צל מהשמש וגם מחסה מגשם.

 

אם אחד משיאי הקיץ שלכם זה לעשות על האש, אל תשכחו להגן גם על המנגל שלכם מפני מזג האוויר.

 

אם אתם אוהבים לארח, סוכך קבוע יהיה המוצר הכי הגיוני עבורכם. מי רוצה מארח שצריך לקפוץ חזרה למטבח כל חמש דקות כדי לבדוק מה קורה עם האוכל, לא כך?

 

גגון לרכב – האם כדאי?

מה הדבר הכי יקר שבבעלותכם, חוץ מהבית שלכם? רוב הסיכויים שזה הרכב, ואסור להשאיר משהו כל כך חשוב חשוף לגורמי הטבע. דמיינו את עצמכם מנקים את הרכב רק כדי שהוא יתלכלך שוב בגלל הגשם… סוכך לרכב הוא הדרך המושלמת להגן עליו.

 

כולנו היינו שם, ממהרים מהרכב (או החניון) לדלת הכניסה של הבית בזמן שיורד גשם כבד. רוב הסיכויים שזו גם היתה הפעם שהמפתח שלכם לא היה בכיס הרגיל. רגעי הבהלה האלה יהיו נחלת העבר ברגע שתרכשו גגון לכניסה לבית. חשבו איזה מראה אסתטי זה גם עבור האורחים שלכם.

 

ככל שמשפחתכם גדלה, שטח מוגן יכול לעלות הרבה כסף, אך מדוע שתבנו חדר שמש כשאתם יכולים פשוט לקנות סוכך זרועות או גגון יפה במקום?

 

לסיכום

אנחנו תמיד שואפים להפוך את המרחב החיצוני שלכם לנוח, פרקטי ואטרקטיבי יותר ככל האפשר עבורכם, אז הקדישו כמה רגעים כדי לראות את המגוון המלא של הסוככים והגגונים המוצעים למכירה.

ישנן מגוון רחב של חברות, אנו ממליצים על הגגונים, סוככים ומוצרי ההצללה של אלום חיפה – מדובר בחברה וותיקה בעלת שם, אשר מייבאת את מוצריה מגרמניה, כל המוצרים בעלי תו איכות ואחריות.

ממליצים לכם בחום (וגם בקור) !

כתיבת תגובה