אתם לא יכולים לטעות עם יהלומים ביום האהבה

יש מעט מתנות שאומרות "אני אוהב אותך" טוב יותר מיהלומים. אחרי הכל, יהלומים הם לנצח; וכך גם האהבה שלכם. אבל אם אינכם בטוחים שיהלומים הם הדרך לליבה (כי אולי אתם במערכת יחסים חדשה ואתם לא רוצים להפחיד אותה, או אולי אתם לא חושבים שיש לכם מספיק בסיס כדי להעניק לה אבן שתביא לידי ביטוי הולם את עומק רגשותיכם כלפיה), אז הנה כמה סיבות שיעזרו לכם לבטל את הספקות המציקים האלה ולהמשיך ברכישת יהלומים עבורה לכבוד יום האהבה.

 

ראשית, אינכם יכולים לטעות עם מתנה של יהלומים. נשים אוהבות יהלומים. לא משנה אם מדובר בעגילי יהלומים, תליון, צמיד טניס או שרשרת יהלומים מלאה. לא משנה מה תיתנו לה, היא בטח רואה בזה הצהרת אהבה, ללא קשר לגודל. רק העובדה שעשיתם מאמץ כדי לקנות לה תכשיט יפה אומרת הרבה על הרגשות שלכם כלפיה. כמובן שתמיד תוכלו לעשות את הקילומטר הנוסף ולהעניק לה טבעת יהלום, אך מוטב שתהיו מוכנים לעמוד מאחורי ההצעה שמשתמעת ממנה.

 

אם אתם במערכת יחסים חדשה או שאין לכם הרבה כסף להוציא, לכו על זוג עגילי יהלום פשוטים או תליון קטן. כשאתם בוחרים אבן קטנה יותר, אתה למעשה אומרים לה שאתם מספיק אוהבים אותה כדי להעניק לה משהו מיוחד, אך אינכם דורשים ממנה להחזיר לכם בדרך כלשהי. כך היא תראה בכם את מה שאתם רוצים שהיא תראה, בלי להלחיץ אותה. כמובן שאם אתם ביחד כבר זמן מה ויש לכם כסף למשהו גדול יותר, אל תהססו ללכת על זה. לאחר שעברתם את חוסר הוודאות הראשוני במערכת היחסים החדשה שלכם, אתם יכולים לעשות מחווה גדולה יותר מבלי שהיא תתהה לגבי המניעים שלכם.

 

אם אתם לא בטוחים לגבי הסגנון, לכו על צורת לב. אתם יכולים לרכוש אבן שחתוכה בצורת לב או שתוכלו לבחור בשיבוץ בצורת לב. זה התכשיט המושלם להציג בפניה ביום האהבה. אחרי הכל, זהו ייצוג הולם (ותזכורת מתמדת) לאהבה שגרמה לכם לקנות לה מתנה כה נצחית מלכתחילה.

כתיבת תגובה