אקאנה: האם זה המותג הפופולרי ביותר של אוכל לכלבים?

חושבים שאקאנה (Acana) עשוי להיות מותג המזון הבא עבור גור הכלבים שלכם? במאמר זה אנו בוחנים עבורכם כמה עובדות שיעזרו לכם להחליט אם כדאי לתת לכלב שלכם את המזון של אקאנה

אקאנה הוא אחד ממותגי המזון הפופולריים ביותר כיום עבור כלבים, והוא זמין בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם. החברה מציעה מזונות הכוללים דגנים ומזונות ללא דגנים, כמו גם מתכונים עם רשימת מצרכים מוגבלת כך שבטוח תמצאו מוצר שעונה על הצרכים הספציפיים של חיית המחמד שלכם. חברת אקאנה מייצרת מזון יבש וגם פינוקים טעימים, שהם כלי עזר נהדר לאילוף. הפינוקים עשויים מבשר נא של בעלי חיים שעבר ייבוש בהקפאה כדי לשמור על הטעם ועל האיכות שלו.

 

אקאנה מציעה ללקוחותיה טעמים רבים של מזונות המתאימים לכל שלבי החיים ולכל סוגי הגזעים, בדומה למותגים המתחרים. יש לה גם מזון לגורים, כולל נוסחאות המיועדות לגורים קטנים, כמו גם אוכל המיוצר עבור גורים מגזעים גדולים. לגזעים קטנים יש צרכים שונים מכלבים גדולים יותר, כולל מזון בגודל קטן יותר. בנוסף, החברה מייצרת אפילו נוסחת מזון מיוחדת לכלבים מבוגרים. עם אקאנה, תוכלו להאכיל את הכלב שלכם מגיל צעיר ועד הזקנה.

היסטוריית החזרות

חיפשנו מידע על אקאנה בכל מקום, והתרגשנו ללמוד שעד כה היו אפס החזרות של מוצרי אקאנה. לא זו בלבד, אלא שהיתה רק החזרת מזון אחת של חברת הבת שלה, אוריג'ן (Orijen). עם למעלה מארבעים שנות ייצור, גילינו שהחברה מעולם לא ספגה קנסות על המוצרים שלה. המידע החשוב הזה נותן לנו את הביטחון להבין שמדובר במותג איכותי.

מרכיבי מזון

כשמדובר במרכיבי המזון לחתול או לכלב, אקאנה לא מעגלת פינות. החברה משתמשת במרכיבים מקומיים ולעולם אינה כוללת מרכיבים לא רצויים כמו תוצרי לוואי של בשר, חיטה, תירס או סויה. תמיד יש חלבון בשר איכותי המופיע כמרכיב הראשון. אזהרות מסוימות נגד המזון של אקאנה טוענות שהוא עלול לגרום לקרדיומיופתיה מורחבת אצל כלבים, אך שום דבר לא הוכח בצורה מספקת, ולכן אתם יכולים להיות רגועים שהשימוש במזון הכלבים של החברה הוא בטוח עבור חיית המחמד שלכם.

 

אקאנה מספקת במזון שלה חומצות אמינו חיוניות, שומנים, ויטמינים ומינרלים באמצעות בשר שריר, איברים פנימייים וסחוס, המכילים את כל אבות המזון הדרושים לכלבים באופן טבעי, מכאן שאין צורך להוסיף תוספים לרשימת המרכיבים. כל הפירות והירקות, כולל אפונה, שעועית ועדשים, גם הם רכיבים המספקים סיבים טבעיים, מינרלים וויטמינים.