הגנו על המידע האישי שלכם באמצעות ארנק עם חסימת RFID

אולי שמתם לב שיותר ויותר כרטיסי אשראי עוברים מרצועות מגנטיות לשבבי RFID, או שבבי זיהוי תדרי רדיו. אם אין לכם לפחות כרטיס אחד חדש בארנק שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו אחד כזה בקרוב. ובעוד ששבבי RFID תוכננו במיוחד כדי להפחית את הסיכוי שהמידע שלכם במרשם האוכלוסין ייגנב, יש עדיין תחום עם נקודת חולשה פוטנציאלית אחת: הארנק שלכם.

 

מכיוון ששבבי RFID מתקשרים לא באמצעות מגע פיזי אלא באמצעות תדרי רדיו, יתכן תיאורטית כי גלי רדיו אלה יוכלו לשמש להעברת מידע אישי כגון שמכם, כתובתכם, מספר כרטיס האשראי שלכם, פרטי העובד, מספר הטלפון ותעודת הזהות שלכם. באמצעות קורא RFID, ייתכן שמישהו יכול לעמוד כמה מטרים מאחוריכם במרחב הציבורי ולחלץ מכם מידע כזה באופן אלחוטי מבלי שתבחינו בכך. עד כה, לא נצפו עדיין מקרים של צורה מסוימת זו של גניבת זהות. אך עם התפשטות טכנולוגיית ה-RFID, והשימוש בקידוד מידע רגיש שהופך לנרחב יותר, זה רק עניין של זמן עד שהאקרים וגונבי זהות יהיו מסוגלים לבצע את זממם.

 

זה המקום שבו ארנקים עם חוסמי RFID יכולים לתת לכם דבר אחד פחות לדאוג לו. הארנקים שלנו תוכננו במיוחד כדי לשבש את העברת המידע האישי שלכם באופן אלחוטי, והם מציעים גם אפשרויות רבות עבור כיסים, חלונות זיהוי נוחים ומקום לשים כסף. הארנקים עם חוסמי RFID זמינים בדגמים לגברים ולנשים כאחד, ויכולים להגן על המידע האישי שלכם בעידן שבו קשה יותר ויותר לעשות זאת. בחרו עכשיו בארנקים לגבר עם חוסמי RFID!