היתרונות הבטיחותיים של מעקות הבריכה

מעקות בריכה, לעיתים נקראים גם גידור בריכה, הם אחת הדרכים היעילות ביותר להפוך את הבריכה שלכם לבטוחה יותר. מעקות בריכה מסייעים במניעת גישה לילדים ללא פיקוח לבריכה שלך. בשילוב עם אזעקות בריכה, הם יכולים גם להודיע ​​לך כאשר מישהו נכנס לחצרים סביב הבריכה שלך. זה עוזר במניעת תאונות טראגיות והופך את הבריכה שלך לאלה שמשתמשים בה לבטוחה ובטוחה יותר. בואו נסתכל על היתרונות של מעקות בריכה.

 

למנוע טביעה לא מכוונת

היתרון הבטיחותי העיקרי של מעקות הבריכה הוא בכך שהם יכולים לסייע במניעת תאונות בריכה. טביעה לא מכוונת נפוצה באופן מפתיע בארצות הברית, ודורגת כגורם המוביל החמישי למוות של פציעה שלא בכוונה. למעשה, המרכזים לבקרה ומניעה של מחלות מעריכים כי 10 אנשים מתים בכל יום בארצות הברית מטביעה לא מכוונת. מבין 10 האנשים האלה, 2 הם בני 14 ומטה. טביעה לא מכוונת היא סיבת המוות השנייה המובילה בילדים בגילאי 1 עד 4 לאחר מומים בלידה, והטביעה מהווה מעל 30 אחוז מכל מקרי המוות שלא בכוונה בילדים בגילאי 1 עד 4. רוב המקרים הללו של טביעה התרחשה בבריכה לעומת גוף מים טבעי.

 

לכל ילד שנספה מטביעה, נשלחים חמישה ילדים נוספים לחדר המיון כדי לקבל טיפול חירום בגין פגיעות בהחתלה. פגיעות בהטבעה, אם כי לא קטלניות, יכולות להיות חמורות למדי, ולגרום לנזק מוחי שעלול לגרום למערך של בעיות לטווח הארוך, כולל בעיות זיכרון, ליקויי למידה ואובדן תפקודי תמידי.

 

ה- CDC זיהה מספר גורמים המביאים סיכון לילד לטביעה לא מכוונת, כולל חוסר יכולת שחייה וחוסר השגחה. עם זאת, היעדר חסמים למניעת גישה למים ללא פיקוח הוא ללא ספק אחד מגורמי הסיכון המשמעותיים ביותר – והוא גם הקל ביותר לטיפול. הצבת מעקות לבריכה או גדר בריכה כדי להגביל את הגישה ללא פיקוח לבריכה שלך היא אחת הדרכים היעילות ביותר למניעת טביעה לא מכוונת. לאמיתו של דבר, גדר בידוד ארבע-צדדית המציעה מחסום בין אזור הבריכה לביתכם ולחצרכם, מפחיתה את הסיכון של טביעה לא מכוונת בשיעור של 83 אחוזים.

 

התקנת מעקות לבריכה: מה שכדאי לדעת

על מנת לקצור את כל היתרונות הבטיחותיים של מעקות הבריכה, עליכם להתקין את הסוג הנכון. באופן אידיאלי, תרצו מערכת מעקות בריכה דו-צדדית המפרידה בין הבריכה שלכם לביתכם והן לחצר שלכם, לעומת מעקות בלבד סביב היקף החצר שלכם. המעקות צריכים להיות בגובה של מטר וחצי לפחות, וכל השערים צריכים להיות סגורים ועצמיים. תפסים תמיד צריכים להיות מחוץ להישג ידם של ילדים.

 

כל עוד מתקיימות הדרישות הללו, אתה חופשי להתקין מעקות לבריכה המותאמים להעדפותיך. לדוגמה, אתה יכול לשקול פאנלים למילוי רשת ברשת סביב הבריכה שלך. מעקות אלומיניום יכולים להיות גם אופציה מצוינת. המפתח הוא לעשות קניות בחיפוש אחר משהו העונה על דרישות הבטיחות המתאימות וההעדפות האסתטיות שלך. אתה רוצה מעקה בטוח ויציב שייראה נהדר במרפסת שלך.