אחסון יין ייחודי

אל תתנו למתלים להוביל להרס

לא קשה לזהות את הבקבוק הירוק העתיק הסטנדרטי של 750 מ"ל עם כתפיים גבוהות ובסיס מחודד; זהו כלי "הכלי המיועד לאנשי כורמים המאחסנים יין. זה ידוע כבקבוק טיפוסי בסגנון בורדו. עולם האנופיל, לעומת זאת, יהיה הרבה יותר עמום אלמלא אלפי הזנים והטרורים המסקרנים הקיימים, שלא לדבר על בקבוקים גדולים בפורמט וסגנונות בקבוקים בצורת קלאסיקה שיכולים להצביע על יין ייחודי מאוד או על אזורו. של מקור. למרבה הצער, לא נראה שכל יחידות אחסון היין בשוק מהוות אחראיות על לוח האספנים או על תחומי העניין האזוריים המשתנים מיום ליום. אחרי הכל, אפשר להשתוקק לבקבוק מחוך של קוטה דה פרובנס רוזה ערב אחד ולקנטיל בצורת מזנון של רוזדו פורטוגלי.

 

אחסון לא קונפורמיסטי

קיום בקבוקי המרתף השונים בגודלם מבקבוק בורדו הסטנדרטי יכול להוות סיוט לאחסון. רוב מערכות מדפי היין והמקררים הקונבנציונליים נועדו להחזיק את גודל בקבוק בורדו באופן בלעדי, מה שגורם לבעלים לערום בצורה מדוקדקת על מדף מקרר אחד ולהטביע בקבוקים לא מסורתיים במקום אחר. מלבד שיטת אחסון זו במבט לא מסודר, סידור בקבוקים לא אחיד יכול להוביל לזרימת אוויר חסומה ביחידה, כלומר תחזוקת טמפרטורה לא אחידה, עיבוי בקבוקים, נזק אפשרי לתווית ואפילו שבירת בקבוקים.

 

ארון אנין

למרבה המזל, ישנם פתרונות חדשניים רבים שיכולים לענות על צרכי אחסון ייחודיים. לאלה שיש מקום למרתף, תוכלו לשקול להוסיף מדפי יין בהתאמה אישית שנבנו לבקבוקי בית מכל הסוגים ולאחסן בקבוקים עמוקים אחד או שניים. אם מדפי יין מותאמים אישית הם מחוץ למגבלות התקציביות שלך, מדפים עם תצורות קוביות יהלום עשויים לעשות את הטריק לאחסון יינות בבקבוקים בצורה מוזרה. מדפי יין של וינטג 'ויו, בעיצוב שלהם עם תווית קדימה, יכולים לאחסן בקבוקים בממדים שונים בגלל האופן שבו הם מערסלים כל בקבוק.

 

אם אתה מוגבל במרחב ומקרר הוא הדרך שאתה צריך ללכת, יש פתרון לאחסון גדלים שונים של בקבוקים בארון אחד. מקררי היין Allavino FlexCount עוצבו באופן אינטואיטיבי תוך מחשבה על אוספי יינות מגוונים. בעזרת מדפי העץ והמתכת המיוחדים שלהם, הם ביטלו שטח מבוזבז בארון, ויצרו יותר מקום בין המדפים לבקבוקים בקטרים ​​שונים. השטח הנוסף פירושו שאינך צריך להסיר מדפים כדי להכיל בקבוקים שאינם הפורמט הסטנדרטי, כך שקיבולת הבקבוק המוצהרת לא תושפע אם יש לך מגוון של צורות בקבוק. פירוש הדבר כי סדרת מקררי היין של Allavino FlexCount יכולה להכיל את כל המועדפים עליכם במומחיות, מ Albariño ועד Zweigelt!

 

אסוף להגנה

אל תוותר על בניית אוסף היין של חלומותיך מכיוון שאתה מרגיש מעוכב על ידי פתרונות אחסון ראשוניים. אם יש לך שאלות לגבי הבחירה הנכונה לצרכי האחסון הספציפיים שלך, התקשר אלינו ואחד המומחים שלנו יכול לסייע לך במציאת פיתרון המתאים לבקבוקים באוסף שלך. למידע נוסף על יין הנמצא בבלוג זה לחץ כאן.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://next2wine.co.il/