בחירת טבעת נישואין

יש הרבה שנכנס לתכנון חתונה. מקום יפהפה, שמלת כלה, פרחים, קייטרינג, תקליטן, ועוד כל כך הרבה. בתקופה המרגשת (ולפעמים המלחיצה) הזו, אל תשכחו לבחור את טבעת הנישואין שלכם ליום הגדול שלכם! בדיוק כמו טבעת האירוסין שלך, טבעת הנישואין שלך מסמלת את אהבתך ומחויבותך. אמנם זה אולי נראה כמו החלטה פשוטה, אך יש הרבה סגנונות של טבעות נישואין לבחירה. המשך לקרוא כדי ללמוד מה לשקול כשאתה קונה עבור טבעת הנישואין שלך!

 

סוג מתכת

בעבר, היה מקובל לבחור טבעת נישואין מאותו סוג מתכת כמו טבעת האירוסין שלך. לדוגמא, אם טבעת האירוסין שלך הייתה זהב צהוב, היית בוחרת בטבעת נישואין מזהב צהוב. עם זאת, ערבוב מתכות הפך נפוץ יותר ומהווה טרנד מרכזי כרגע! אם אתה אוהב שני סוגי מתכות, אל תפחד לערבב ולהתאים.

 

טבעת אירוסין וטבעת נישואין תואמים

מעצבים רבים יוצרים טבעות נישואין התואמות טבעות אירוסין. אם זו העדפותיך, פנה לתכשיטן שלך כדי לאשר שלטבעת האירוסין שלך יש טבעת נישואין תואמת. אם לא, ישנן אפשרויות טבעות נישואין אחרות שעדיין ייראו תואמות.

 

משפרי טבעות

אלטרנטיבה לטבעת נישואין מסורתית היא משפרי טבעות, הנקראים גם מגן טבעות. משפרי טבעות משלימים טבעת אירוסין סוליטרית ומגיעים בסגנונות רבים. נקודת המחיר של משפרי הטבעות משתנה בהתאם למשקל הקרט הכולל של היהלומים וסוג המתכת.

 

ערמת טבעות נישואין

ערימת טבעות נישואין היא דרך נהדרת ליהנות מסגנונות טבעות נישואין שונות. אמנם אתה יכול לבחור טבעת נישואין מסורתית.

 

טבעות נישואין מיוחדות

יש יותר אפשרויות ממה שאתה עשוי לחשוב עבור טבעות נישואין. טבעת נישואין מסורתית פשוטה ללא גילופים או אבנים. עם זאת, אפשרויות אחרות כוללות טבעות בעיצוב חרוט, יהלומים או אבני חן.

 

חשוב לקחת בחשבון גם את סוג המתכת עבור טבעות נישואין. בעוד זהב צהוב הוא אחד מסוגי המתכות הפופולאריים ביותר, פלדיום, פלטינה וטיטניום הם אפשרויות נוספות. טבעות נישואין יכולות להיות עשויות גם מטונגסטן קרביד. עם זאת, לא ניתן לשנות גודל של טונגסטן קרביד מכיוון שטונגסטן הוא מתכת כה קשה וצפופה.

 

באתר של מיליון יהלומים תוכלו למצוא גם צמידי טניס.