ביטוח טבעות אירוסין

כיצד לבטח את טבעת האירוסין שלך

אז אתה מאורס לאחרונה. מזל טוב! זו תקופה מרגשת, אך אל תשכח לבטח את טבעת האירוסין שלך. טבעת האירוסין שלך היא סמל לא יסולא בפז למחויבותך זה לזה, אך זו גם השקעה גדולה עבור רוב הזוגות. אובדן, נזק וגניבה מתרחשים באופן קבוע, אך ניתן להימנע מטרגדיה על ידי ביטוח נכון של טבעת האירוסין שלך.

מדריך קצר זה מספק את הידע הדרוש לך כדי לקבל החלטה מושכלת בנושא ביטוח טבעות אירוסין. חרבות רבות מכסות את הפרטים כולל המחיר הממוצע של ביטוח תכשיטים, הסיבות לכך שהשקעה טובה היא, כיצד להפיק את המרב מהתוכנית שלך וכמה משאלות המפתח שאתה צריך לשאול לפני שתבטח את טבעת האירוסין שלך.

 

מהו ביטוח טבעת אירוסין?

ביטוח טבעות אירוסין עובד בדיוק כמו ביטוחים אחרים, אך מכסה טבעות אירוסין וחפצי ערך אחרים.

ישנן כמה דרכים לבטח את טבעת האירוסין שלך. אתה יכול לבחור לעבור את ביטוח השוכר הקיים או את ביטוח בעל הבית כדי לכסות תכשיטים. חשוב לציין, עם זאת, שקיימת פוליסת ביטוח של בעל בית או שוכר, אין פירושה שכל התכשיטים שלך מכוסים באופן אוטומטי. ישנן מגבלות רבות בכיסוי הרכוש האישי, לכן תזדקק למה שמכונה "רוכב" של בעל הבית או השוכר כדי לוודא שטבעת האירוסין שלך מכוסה כראוי. רוכב ביטוח הוא למעשה תוספת אופציונלית שתספק מגבלות כיסוי גבוהות יותר והגנה מפני סוגים רבים יותר של סיכון.

 

כיצד נקבע המחיר?

זה פשוט. תלוי איפה אתה גר ושיעור הגניבה באזור שלך, תוכניות ביטוח טבעות אירוסין לרוב האנשים עולות בדרך כלל כ- 1-2% מערך התכשיטים שלך. לדוגמא, אם טבעת האירוסין שלך הייתה 6500 דולר, תשלם כ -65 דולר לשנה.

זו השקעה זעירה להגן על משהו יקר מפז. כמו בכל הביטוחים, בפוליסות שאין בהן השתתפות עצמית יש פרמיות גבוהות יותר. אבל לרוב, ביטוח תכשיטים הוא די משתלם. אם אתה עובר, עליך להיות מודע לכך שהפרמיות שלך עשויות להשתנות וכי אתה צריך לבצע התאמות מול חברת הביטוח שלך. אזורים עם שיעורי גניבה גבוהים יותר יגדילו את הפרמיה שלך, לכן הקפד להתייעץ עם סוכן כדי להבטיח שאתה מכוסה.

 

אילו שאלות עלי לשאול?

שאל את הסוכן שלך מה כוללת התכניות השונות. חשוב לדעת מה בדיוק ומה לא מכוסה, כמו גם איזה סוגי שירות הולכים לקראת ההשתתפות העצמית שלך.

דע את הצעדים שעליך לנקוט אם אתה מתכנן לעבור למקום אחר או אם אתה עובר לבית חדש עם בן / בת הזוג שלך, מכיוון שהדבר ישפיע על הכיסוי שלך.

היכן ניתן לתקן ו / או להחליף את טבעת האירוסין שלך? זה חשוב כדי לוודא שיש לך גישה לתחליפים מתאימים. שים לב גם למגבלת הכיסוי של המדיניות שלך.